Kongres Przewodniczących Rad Gmin, Powiatów, Sejmików Województw – 17-18.03.23 r., Wisła

Informujemy, że Śląski Związek Gmin i Powiatów objął patronatem Kongres Przewodniczących Rad Gmin, Powiatów, Sejmików Województw, który odbędzie się w dn. 17–18 marca 2023 r. (piątek-sobota) w Wiśle (Hotel Stok). Wydarzenie organizowane jest przez Fundację Rozwoju Demokracji Lokalnej im. Jerzego Regulskiego.

Podczas tego wydarzenia uczestnicy zapoznają się m.in. z tematyką organizacji pracy organu stanowiącego w kontekście wymagań wynikających z przepisów prawa, a także ze skutkami ostatnich zmian prawnych w samorządowych ustawach ustrojowych dla praktyki funkcjonowania organów stanowiących jednostek samorządu terytorialnego.

Uprzejmie informujemy, że w ramach patronatu został ustanowiony rabat w wysokości 15 % dla jst członkowskich Związku. W przypadku chęci udziału w wydarzeniu uprzejmie prosimy o wypełnienie zindywidualizowanej karty zgłoszenia dla członków Związku (do pobrania w załączniku), którą należy przesłać do dn. 3 marca br. (piątek) drogą elektroniczną na adres e-mail: marlena.gumulak@frdl.org.pl.

W przypadku szczegółowych pytań uprzejmie prosimy o kontakt z organizatorem wydarzenia, adres e-mail: marlena.gumulak@frdl.org.pl, nr tel.: 660 701 013.

 

Do pobrania

Najnowsze aktualności

Nadchodzące wydarzenia

Skip to content