Miejsce: online Zakres: temat wiodący: Te same drzwi, różne przeszkody – doświadczenie dostępności w praktyce. Jak użytkownicy naprawdę doświadczają urzędu i przestrzeni publicznej
Kiedy: 20 maja 2026 r. (środa) Gdzie: Ruda Śląska
Miejsce: Katowice Zakres: bieżące tematy
W dniu 14 maja 2026 r. odbyło się otwarte spotkanie Zespołu ds. poprawy jakości powietrza ŚZGiP, w całości poświęcone roli Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków jako narzędzia wspierającego gminy w skutecznej walce z zanieczyszczeniem powietrza. Wzięło w nim udział ponad 130 przedstawicieli samorządów – lokalnych i regionalnego, a także współpracujących z
Termin: 14 maja 2026 r. (czwartek) Miejsce: online Organizator wydarzenia: Stowarzyszenie Elektryków Polskich Oddział Bielsko-Bialski oraz firma ZIAD Bielsko-Biała SA Rola ŚZGiP: patronat