Współpraca z Dyrektorem Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego ŚUW

21 lutego w Śląskim Urzędzie Wojewódzkim odbyło się pożegnanie pana Andrzeja Szczeponka, wieloletniego Dyrektora Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego, w związku z jego przejściem na emeryturę.  Z panem Andrzejem Szczeponkiem nasz Związek wielokrotnie współpracował, zwłaszcza przy okazji organizowania spotkań dotyczących bezpieczeństwa publicznego i zarządzania kryzysowego w samorządach lokalnych.

– Doświadczenie i wiedza merytoryczna pana Dyrektora Andrzeja Szczeponka oraz zaangażowanie w działania podejmowane przez nasz Związek w wielu sytuacjach pomogła rozwiązać problemy, z którymi na co dzień borykają się gminy i powiaty. Ta współpraca była szczególnie ważna zwłaszcza w ostatnim roku, w którym stabilność i bezpieczeństwo publiczne było tak ważnym tematem – podsumowuje Witold Magryś, Dyrektor biura Związku.

Pan Andrzej Szczeponek podczas uroczystego pożegnania 21 lutego w Śląskim Urzędzie Wojewódzkim został nagrodzony Złotym Krzyżem Zasług, który wręczył w imieniu Prezydenta RP pan Jarosław Wieczorek, Wojewoda Śląski.

 

Najnowsze aktualności

Nadchodzące wydarzenia

Skip to content