Pomocne informacje w sprawie przerw w dostanie energii

W związku z ostrzeżeniami dotyczącymi niepewnej sytuacji pogodowej w najbliższym czasie i w ślad za informacjami przekazanymi przez firmę TAURON Dystrybucja S.A., poniżej publikujemy istotne i pomocne informacje w razie wystąpienia przerw w dostawie energii elektrycznej.

Służby TAURON Dystrybucja S.A. pracują w oparciu o wypracowane zasady współpracy z Wojewódzkimi i Powiatowymi Centrami Zarządzania Kryzysowego. Służby te podejmują wszelkie możliwe działania, aby przerwy w dostawie prądu trwały jak najkrócej.

Przydatne linki:

Ogólnodostępne aktualności o usuwaniu  skutków awarii o istotnym zasięgu i skali są zamieszczane na bieżąco na następującej stronie: https://www.tauron-dystrybucja.pl/o-spolce/aktualnosci/2023/01/24

Wyszukiwarka wyłączeń i newsletter: Wyłączenia planowane i awarie | TAURON Dystrybucja (tauron-dystrybucja.pl)

Kontakt do otrzymywania bieżących komunikatów prasowych, przygotowywanych przez służby prasowe: Kontakt dla mediów |TAURON Dystrybucja S.A. (tauron-dystrybucja.pl)

Ponadto przypominamy, że jedną z istotnych przyczyn mającą wpływ na skale awarii powodowanych opadami mokrego śniegu i sadzią, jest sadzenie drzew pod liniami i w ich pobliżu.

Link do poradnika: poradnik Co sadzić, by nie przesadzić?

Źródło: TAURON Dystrybucja S.A.

 

Najnowsze aktualności

Nadchodzące wydarzenia

Skip to content