Ogólnopolski Festiwal Ekoenergetyki, 22-24 listopada

Śląski Związek Gmin i Powiatów objął patronatem XV Ogólnopolski Festiwal Ekoenergetyki w dn. 22-24 listopada 2023 r. (środa-piątek) na terenie Centrum Konferencyjnego „Łącznik” Politechniki Opolskiej (ul. Mikołajczyka 6).

Organizatorem wydarzenia jest Fundacja na Rzecz Rozwoju Ekoenergetyki „Zielony Feniks”, we współpracy z Marszałkiem Województwa Opolskiego i Marszałkiem Województwa Zachodniopomorskiego.

Głównymi tematami festiwalu będą: społeczności energetyczne, niezależność energetyczna i technologie, których jeszcze nie znamy (szczegółowy program znajduje się w załączniku). Wydarzenie rozpocznie się konferencją w dn. 22 listopada br. w Centrum Konferencyjnym „Łącznik” Politechniki Opolskiej, natomiast wieczorem odbędzie się Gala wręczenia nagród Zielonego Feniksa w Studenckim Centrum Kultury Uniwersytetu Opolskiego. W dn. 23-24 listopada br. odbędzie się wyjazd studyjny do Niemiec, podczas którego zaplanowano zwiedzanie samowystarczalnej energetycznie wioski Feldheim w Brandenburgii (uwaga: pozostały ostatnie wolne miejsca).

  • Więcej informacji na stronie internetowej organizatora pod tym linkiem.
  • Formularz rejestracyjny dostępny jest pod tym linkiem, a w przypadku potrzeby rezerwacji hotelu szczegóły są dostępne tutaj.

 

W przypadku szczegółowych pytań uprzejmie prosimy o kontakt z organizatorem wydarzenia (tj. Fundacją na Rzecz Rozwoju Ekoenergetyki „Zielony Feniks”), pod nr tel. 775 449 920.

 

Do pobrania

Najnowsze aktualności

Nadchodzące wydarzenia

Skip to content