Konferencja pt. Samorząd lokalny wobec wyzwań glokalizacyjnych, 14 czerwca, Łódź

Śląski Związek Gmin i Powiatów objął patronatem konferencję pt. „Samorząd lokalny wobec wyzwań glokalizacyjnych”, która odbędzie się w dn. 14 czerwca br. (piątek) na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego, przy ul. Jana Matejki 22/26 w Łodzi (Sala Rady Wydziału, III piętro). Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej im. J. Regulskiego.

Podczas konferencji zostaną omówione zagadnienia związane z rosnącym znaczeniem lokalnych samorządów w obliczu glokalizacji oraz lokalizacji procesów decyzyjnych i zarządzania. Będzie miała miejsce również dyskusja o najważniejszych wyzwaniach, jakie stoją przed samorządami w kontekście współczesnych zmian społeczno-gospodarczych i planowania przestrzennego. Do udziału w konferencji zostali zaproszeni przedstawiciele samorządów lokalnych, naukowcy, praktycy oraz wszyscy zainteresowani tematyką lokalnej samorządności i glokalizacji. Program wydarzenia dostępny jest poniżej w załączniku.

Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy dostępne na stronie internetowej konferencji pod tym linkiem.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. W przypadku szczegółowych pytań uprzejmie prosimy o kontakt z organizatorem wydarzenia (adres e-mail: marlena.gumulak@frdl.org.pl, nr tel.: 660 701 013).

Do pobrania

Najnowsze aktualności

Nadchodzące wydarzenia

Skip to content