Webinarium pn.: Kodeks dobrych praktyk jako nowa regulacja wewnętrzna w JST w zakresie Prawa zamówień publicznych.

We wtorek 27 czerwca, w godzinach 10:00 – 12:00 odbędzie się kolejne webinarium w ramach cyklu Kontrola zarządcza w praktyce organizowanego przez Ministerstwo Finansów pn.: Kodeks dobrych praktyk jako nowa regulacja wewnętrzna w JST w zakresie Prawa zamówień publicznych.

Webinarium skierowane jest do kierowników jednostek samorządu terytorialnego oraz osób zajmujących się zamówieniami publicznymi w strukturach organizacyjnych zamawiających.

Głównym celem webinarium jest zaprezentowanie Kodeksu dobrych praktyk, przygotowanego w ramach Komisji ds. Zamówień Publicznych Śląskiego Związku Gmin i Powiatów, stanowiącego uszczegółowienie zapisu norm i zasad postępowania w sprawach i sytuacjach istotnych dla bieżących działań podejmowanych przez Urzędy w sferze zamówień publicznych.

Kodeks został przygotowany na potrzeby realizacji zamówień publicznych w jednostkach samorządu terytorialnego, w szczególności na szczeblu gminnym i powiatowym. W obliczu konieczności zachowania efektywności ekonomicznej, w warunkach gospodarki rynkowej oraz ciągłej kontroli społecznej i instytucjonalnej zapewnia sprawne działanie samorządu przy wydatkowaniu środków publicznych.

Webinarium poprowadzą Autorzy Kodeksu: Jarosław Rokicki – Przewodniczący Komisji ds. Zamówień Publicznych, Naczelnik Wydziału Zamówień Publicznych w Urzędzie Miejskim w Dąbrowie Górniczej oraz Michał Zastrzeżyński – Zastępca Przewodniczącego Komisji ds. Zamówień Publicznych, Zastępca Prezydenta  Miasta Sosnowca.

Szczegółowe informacje o webinarium, oraz formularz rejestracyjny znajdują się pod linkiem: https://www.gov.pl/web/finanse/kontrola-zarzadcza-w-praktyce–webinarium-w-dniu-27-czerwca-2023-r

 

 

Najnowsze aktualności

Nadchodzące wydarzenia

Skip to content