Szkolenie „Kodeks postępowania administracyjnego w codziennej praktyce wydziałów komunikacji” – 16 maja

16 maja br. (wtorek) odbędzie się szkolenie pt. „Kodeks postępowania administracyjnego w codziennej praktyce wydziałów komunikacji”

 

Szkolenie odbędzie się w Centrum Konferencyjnym Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach w godz. 10.00-14.30.

 

 

W trakcie szkolenia zostaną poruszone następujące zagadnienia:

  1. Problematyka wszczęcia postępowania administracyjnego
  2. Właściwość miejscowa organów
  3. Podmioty postępowania
  4. Terminy w postępowaniu administracyjnym
  5. Administracyjne kary pieniężne
  6. Problematyka toku postępowania
  7. Wzruszenie ostatecznych decyzji administracyjnych

 

Szkolenie poprowadzi p. dr Łukasz Strzępek – doktor nauk prawnych, autor kilkunastu publikacji z dziedziny materialnego prawa administracyjnego oraz procedury administracyjnej (w tym monografii), wykładowca w szkole wyższej, starszy referendarz sądowy w Wojewódzkim Sądzie Administracyjnym w Gliwicach, od lat prowadzący szkolenia z kodeksu postępowania administracyjnego.

Udział w szkoleniu dla przedstawicieli gmin i powiatów członkowskich Związku jest bezpłatny. Koszt udziału w szkoleniu przedstawiciela powiatu nieczłonkowskiego wynosi 300 zł brutto.

Chęć udziału w szkoleniu można zgłosić poprzez wypełnienie formularza dostępnego tutaj, w terminie do 11 maja br. (czwartek). Osoba odpowiedzialna za organizację szkolenia: Olga Bargiel-Bizoń, adres e-mail: obargiel@silesia.org.pl, tel. 32 251-10-21.

Do pobrania

Najnowsze aktualności

Nadchodzące wydarzenia

Skip to content