Posiedzenie Konwentu Burmistrzów i Wójtów, 1 – 3 marca

Najbliższe posiedzenie Konwentu Burmistrzów i Wójtów naszego Związku odbędzie się 1 – 3 marca (środa-piątek) w gminie Lipowa (powiat żywiecki). W jego trakcie zostaną omówione m.in. zagadnienia związane z uruchamianiem środków pomocowych nowej perspektywy w ramach programu Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027, zarządzaniem kryzysowym i ochroną ludności oraz działaniami proponowanymi przez Związek na rzecz poprawy jakości powietrza w regionie.

 

Posiedzenie Konwentu w dn. 1 marca rozpocznie się o godz. 12.00. Drugiego dnia zaplanowano – w ramach części sportowo-integracyjnej – XVII Samorządowy Turniej Piłki Siatkowej, w tej edycji o Puchar Wojewody Śląskiego. Z kolei trzeciego dnia zostanie zorganizowana wizyta terenowa, podczas której zostaną zaprezentowane inwestycje zrealizowane w ostatnich latach na terenie Gminy Lipowa.

Do udziału w posiedzeniu Konwentu zostali zaproszeni m.in. Wojewoda Śląski, Marszałek Województwa Śląskiego oraz przedstawiciele 13 Śląskiej Brygady Obrony Terytorialnej.

Formularz zgłoszenia udziału dostępny tutaj: https://forms.office.com/e/UcKptPUpF1  prosimy o jego wypełnienie do 17 lutego br. (piątek)

W biurze Związku osobą odpowiedzialną za kwestie organizacyjne jest Marta Żelezny (tel. 32 609 03 59, e-mail: mzelezny@silesia.org.pl).

Kalendarz wydarzeń

Nadchodzące wydarzenia

Skip to content