Local Trends – Europejskie Forum Samorządowe

17 i 18 października w Poznaniu odbył się Local Trends – Europejskie Forum Samorządowe. Jak podkreślał organizator wydarzenia, czyli Związek Miast Polskich, to wydarzanie, to nie tylko debaty z udziałem ekspertów i praktyków, ale również wiele okazji na wymianę doświadczeń, poznanie nowych rozwiązań czy dobrych praktyk.

Tegoroczną edycję Europejskiego Forum Samorządowego zdominowały tematy finansowe oraz związane ze środowiskiem i cyfryzacją. Paneliści i panelistki dyskutowali m.in. o nowej perspektywie finansowej w kontekście samorządów, współpracy ich z rządem, budowaniu neutralności klimatycznej czy rozwoju opartym o Big Data.

Tegoroczny program wydarzenia wzbogacony był również o ścieżkę specjalistycznych warsztatów i tematycznych spotkań networkingowych organizowanych w ramach sceny dobrych praktyk, na której wspólnie z korporacjami samorządowymi, rządem oraz sektorem prywatnym zainicjujemy sieć wymiany doświadczeń prezentując sprawdzone rozwiązania udoskonalające działania samorządów.

więcej informacji poniżej:
https://www.miasta.pl/aktualnosci/zmp-i-dobre-praktyki-na-local-trends-europejskim-forum-samorzadowym

Najnowsze aktualności

Nadchodzące wydarzenia

Skip to content