Konwent Samorządowy Śląskiego Związku Gmin i Powiatów w Wiśle

Najbliższe posiedzenie Konwentu Samorządowego Śląskiego Związku Gmin i Powiatów (tym razem z udziałem nie tylko Burmistrzów i Wójtów, ale także Starostów i Prezydentów z terenu woj. śląskiego) odbędzie się w dniach  29 lutego – 1 marca  2024 r. (czwartek- piątek ) w Wiśle.

Podczas posiedzenia Konwentu odbędzie się spotkanie parlamentarno – samorządowe, w trakcie którego poruszone zostaną m.in. kwestie dot. ustroju, oświaty, zdrowia, transformacji energetycznej regionu czy gospodarki odpadami 2024 r. W trakcie spotkania nie zabraknie samorządowych rozmów, podsumowania kończącej się kadencji oraz wystąpień zaproszonych Gości. Dodatkowo odbędzie się XVIII Samorządowy Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Prezesa Polskiego Związku Narciarskiego – Adama Małysza.

Zapraszamy do skorzystania z dedykowanego formularza rejestracyjnego dostępnego pod linkiem: https://silesia.org.pl/formularz/formularz-zgloszenia-do-udzialu-w-posiedzeniu-konwentu-samorzadowego-slaskiego-zwiazku-gmin-i-powiatow-w-dn-29-02-01-03-2024-r-w-wisle/

Osobą do kontaktu w sprawach organizacyjnych pozostaje w biurze Związku: p. Marta Żelezny, kontakt: e-mail: mzelezny@silesia.org.pl, tel. (32) 25 11 021.

Najnowsze aktualności

Nadchodzące wydarzenia

Skip to content