Konferencja GiS na szczycie, 12-13 września, Szczyrk

Śląski Związek Gmin i Powiatów objął patronatem konferencję naukowo-techniczną pt. „Regionalna Infrastruktura Informacji Przestrzennej na rzecz rozwoju społeczeństwa informacyjnego – GIS na szczycie”. Wydarzenie organizowane jest przez Wojewódzki Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej w Katowicach w dn. 12-13 września 2024 r. (czwartek-piątek) w Szczyrku (Hotel Halo***, ul. Wrzosowa 21).

Głównymi celami konferencji są: prezentacja i promocja geoportalu Regionalnej Infrastruktury Informacji Przestrzennej Województwa Śląskiego „ORSIP 2.0”, popularyzacja wykorzystania danych przestrzennych, usług sieciowych oraz aplikacji mapowych, a także rozwój wiedzy z zakresu geoinformatyki.

Konferencja kierowana jest do pracowników administracji szczebla gminnego, powiatowego i wojewódzkiego oraz przedstawicieli administracji rządowej, jednostek organizacyjnych województwa śląskiego, uczelni akademickich, a także przedstawicieli różnych branż, w tym geodezji, ochrony środowiska, planowania przestrzennego. Udział w konferencji jest odpłatny.

Aby wziąć udział w konferencji należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny tutaj. Rejestracja jest możliwa do 9 sierpnia br. (piątek). W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z organizatorem wydarzenia pod nr tel.: (32) 20 91 966 lub adresem e-mail: sekretariat@wodgik.katowice.pl.

Do pobrania

Najnowsze aktualności

Nadchodzące wydarzenia

Skip to content