Spotkanie dot. oszczędności energii elektrycznej w samorządzie – 10 listopada

Informujemy, że 10 listopada br. (czwartek) o godz. 11.00 odbędzie się spotkanie dyskusyjne poświęcone działaniom zmniejszającym zużycie energii elektrycznej oraz wymianie doświadczeń w tym zakresie.

Spotkanie poprowadzi p. Bożena Herbuś, Przewodnicząca Komisji ds. Lokalnej Polityki Energetycznej Związku, Inżynier Miejska w Urzędzie Miasta Częstochowy. W pierwszej części spotkania mec. Tomasz Ogłódek przedstawi zapisy ustawy z 7 października o szczególnych rozwiązaniach służących ochronie odbiorców energii w 2023 roku w związku z sytuacją na rynku energii elektrycznej odnoszące się do obowiązku podjęcia działań oszczędnościowych przez jednostki sektora finansów publicznych. Druga część będzie miała charakter wymiany dobrych praktyk, doświadczeń i poglądów dotyczących możliwych do podjęcia w samorządach działań, które przyczynią się do wypełnienia obowiązków nałożonych przez ww. ustawę.
Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu prosimy o zgłoszenie poprzez formularz dostępny tutaj w terminie do 9 listopada br. (środa).

Osobą odpowiedzialną za organizację spotkania jest Agata Motyl, adres e-mail: amotyl@silesia.org.pl, tel. 32 251 10 21, 32 609 03 62.

Data wydarzenia: 2022-11-10

Kalendarz wydarzeń

Nadchodzące wydarzenia

Skip to content