Szkolenie oświetleniowe - słupy z bezpieczeństwem biernym i oprawy LED

17 marca 2020 r. (wtorek) w obiekcie konferencyjnym Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach (ul. Jordana 18, sala nr 104, I piętro) odbędzie się szkolenie dot. infrastruktury oświetleniowej. Szkolenie rozpocznie się o godz. 9.30.

W trakcie szkolenia zostaną omówione zagadnienia zgłoszone przez członków Zespołu zadaniowego ds. oświetlenia (działającego przy Związku), tj.:

  • bezpieczeństwo bierne słupów oświetleniowych – m.in. informacje ogólne, wymagania normy EN 12767;
  • nowe kierunki w budowie opraw ze źródłami LED – eliminacja plastiku, bezsoczewkowe optyki najnowszych rozwiązań w oświetleniu ulicznym i drogowym;

Szkolenie kierowane jest do osób odpowiedzialnych za oświetlenie w gminach i zostanie  poprowadzone przez przedstawicieli podmiotów działających na rynku oświetlenia ulicznego i drogowego. Szczegółowe informacje na temat zakresu szkolenia oraz osób prowadzących znajdują się w dołączonym programie.

Zainteresowane osoby prosimy o wypełnienie formularza w terminie do dn. 12 marca br. (czwartek):

www.silesia.org.pl/formularze

Po szkoleniu odbędzie się posiedzenie Zespołu zadaniowego ds. oświetlenia, w jego trakcie zostaną omówione bieżące kwestie związane z infrastrukturą oświetleniową w gminach.

Osoba odpowiedzialna w biurze Związku za organizację szkolenia: p. Agata Motyl – specjalista ds. wzmacniania kompetencji w samorządzie (adres e–mail: amotyl@silesia.org.pl, tel. 32 609 03 62, 32 251 10 21).

Polecamy
Współpracujemy