Warsztaty social media

W dn. 10 grudnia 2019 r. (wtorek) odbędą się w obiekcie konferencyjnym Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach (ul. Jordana 18, sala nr 103, I piętro) bezpłatne warsztaty pt. Social media w promocji samorządów lokalnych i instytucji. Warsztaty rozpoczną się o godz. 9.30.

Warsztaty są kontynuacją szkolenia poświęconego tym kwestiom, które Związek zorganizował we wrześniu br. W pierwszej części przewidziano krótkie wprowadzenie do komunikacji w social media, w drugiej natomiast odbędą się zajęcia w grupach (tj. tworzenie treści na Facebooku i Instagramie oraz planowanie spójnej komunikacji dla wybranej marki samorządowej). 

Szkolenie kierowane jest przede wszystkim do pracowników Urzędów i Starostw Gmin i Powiatów członkowskich Związku odpowiedzialnych za kwestie związane z promocją jst. Szkolenie poprowadzi p. Adrian Gamoń, strateg i konsultant z zakresu social media marketingu i storytellingu, założyciel agencji Social Frame tworzący strategie komunikacji, kampanie i content dla takich marek jak: Skanska Polska, Empik, BOŚ Bank, Bytom, Małopolska, Kraków, Synerise; wykładowca i opiekun merytoryczny dwóch kierunków studiów podyplomowych na AGH w Krakowie: „Social Media & Content Marketing” oraz „Marketing miejsc i kreowanie marek lokalnych”.

W razie zainteresowania udziałem prosimy o wypełnienie poniższego formularza zgłoszeniowego:

www.silesia.org.pl/formularze

program

Osoba odpowiedzialna w biurze Związku za organizację szkolenia: p. Dominika Tkocz, st. specjalista ds. komunikacji i szkoleń (tel. 32 609 03 58, adres e-mail: dtkocz@silesia.org.pl).

Polecamy
Współpracujemy