Szkolenie online Organizacja czasu pracy - 13.12

Zapraszamy przedstawicieli samorządów członkowskich Związku na szkolenie on-line pn. Organizacja czasu pracy w administracji publicznej, które odbędzie się 13 grudnia br. (poniedziałek) w godz. 9.30–14.30 w aplikacji Microsoft Teams.

Cele szkolenia to m.in.:  dostarczenie wiedzy i praktycznych wskazówek dotyczących organizacji pracy własnej oraz wypracowanie metod nowoczesnego działania w tym zakresie, zwiększenie świadomości w zakresie nieefektywnych nawyków i metod ich eliminacji oraz poznanie metod radzenia sobie z presją czasu i sposobami koncentracji na zadaniach przynoszących efekty. Program szkolenia jest dostępny tutaj.

Szkolenie poprowadzi p. Marcin Furmański – trener z 13-letnim doświadczeniem szkoleniowym w zakresie m. in. komunikacji z klientem, motywowania, zarządzania czasem, planowania i kontroli, wystąpień publicznych. Posiada rekomendację trenerską I stopnia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Prosimy o zgłaszanie chęci udziału w szkoleniu poprzez wypełnienie formularza dostępnego tutaj w terminie do 9 grudnia br. (czwartek). Prosimy o zgłaszanie maksymalnie dwóch osób z danego urzędu. Udział większej liczby osób z danej jst będzie możliwy jedynie w przypadku wolnych miejsc. O udziale w szkoleniu będzie decydowała kolejność zgłoszeń. Szkolenie jest skierowane do przedstawicieli jst członkowskich Związku i udział w nim jest dla nich nieodpłatny.

Osoba do kontaktu w biurze Związku: Agata Motyl, adres e-mail: amotyl@silesia.org.pl, tel. 032 251 10 21, 032 609 03 62.

Data publikacji: 01.12.2021 r.

Polecamy
Współpracujemy