Szkolenie Analiza sprawozdania finansowego sp. komunalnej cz.2 - 29.10

Informujemy, że w dn. 29 października  br. (czwartek) odbędzie się szkolenie on-line pt. Analiza sprawozdania finansowego spółki komunalnej cz.2 - analiza finansowa środków trwałych". Szkolenie rozpocznie się o godz. 10.00.

Szkolenie poprowadzi p. Piotr Rybicki, biegły rewident, finansista, aktywny w radach nadzorczych i komitetach audytu od 2001 roku, inicjator „Konferencji Rada Nadzorcza”, której 10 edycja odbędzie się w 2020 roku, od 20 lat prowadzi szkolenia z obszaru finansów, w tym dla kandydatów na członków rad nadzorczych, prowadzi stronę nadzorkorporacyjny.pl.

Udział w szkoleniu dla przedstawicieli gmin i powiatów członkowskich Związku jest bezpłatny. Połączenie zostanie zrealizowane za pośrednictwem platformy Microsoft Teams.

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu prosimy o potwierdzenie udziału poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego (tutaj), w terminie do dn. 28 października (środa). W formularzu prosimy o wskazanie adresu e-mail, na który zostanie przekazany link dostępu do wideokonferencji.

Osobą odpowiedzialną w biurze Związku za organizację szkolenia jest p. Olga Bargiel-Bizoń, mł. specjalista ds. współpracy samorządowej i wsparcia struktur Związku, adres e-mail: obargiel@silesia.org.pl, tel. kom.: 579 963 961.

Data publikacji: 21.10.2020 r.

Jak dojechać