Szkolenie "RODO w rewitalizacji" już 10 września

W dniu 10 września 2019 r. (wtorek) Śląski Związek Gmin i Powiatów organizuje szkolenie pt. „RODO w rewitalizacji. Jak zorganizować proces pozyskania, przetwarzania i udostępniania danych niezbędnych do opracowania Gminnego Programu Rewitalizacji”. Szkolenie odbędzie się w sali 103 w obiekcie konferencyjnym Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Śląskiego przy ul. Jordana 18 w Katowicach. Rozpoczęcie szkolenia o godzinie 9.30.

Program szkolenia opiera się na doświadczeniach prelegenta, tj. dr Janusza Jeżaka, zdobytych w trakcie opracowywania gminnych programów rewitalizacji oraz przeprowadzania audytów danych przestrzennych w gminach.

Szkolenie jest adresowane do osób zajmujących się procesem rewitalizacji w urzędach miast i gmin oraz starostwach powiatowych. Zgłoszenia udziału można dokonać do dnia 6 września br. (piątek) poprzez wypełnienie poniższego formularza zgłoszeniowego:
formularz zgłoszeniowy

Osobą odpowiedzialną za organizację seminarium w biurze Związku jest p. Natalia Krupa, specjalista ds. zrównoważonego rozwoju miast i ochrony środowiska (adres e-mail: nkrupa@silesia.org.pl, tel. 32 251 10 21 / 32 609 03 65).

Program szkolenia

Polecamy
Współpracujemy