II Konferencja & Expo Smart Exosystems 2019 w Gliwicach, 29-30 maja 2019 r.

Uprzejmie informujemy, iż w dn. 29-30 maja 2019 r. (środa-czwartek) w Centrum Edukacyjno-Kongresowym Politechniki Śląskiej (ul. Stanisława Konarskiego 18B) odbędzie się II Konferencja & Expo Smart Ecosystems 2019. Konferencja rozpocznie się o godz. 10.00.

Konferencja organizowana jest przez Innovation Support Sp. z o.o., Politechnikę Śląską i Leading Cities. Śląski Związek Gmin i Powiatów objął konferencję patronatem. Agenda konferencji znajduje się pod linkiem: https://www.smartecosystems.pl/agenda/

Link do rejestracji: https://www.smartecosystems.pl/rejestracja/

II Konferencja & Expo Smart Ecosystems — Gliwice 2019 to wykłady, panele dyskusyjne i warsztaty prowadzone przez wybitnych międzynarodowych ekspertów Smart City. Podczas jej trwania praktycy z USA, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Niemiec i Polski będą mówili o najważniejszych aspektach inteligentnego rozwoju miast oraz ekosystemu, do którego te miasta należą. Wśród nich zostaną poruszone następujące tematy: szanse wynikające ze współpracy administracja — nauka — biznes, jak budowane są ekosystemy na świecie, czy miasta są gotowe do wdrażania rozwiązań Smart, jak zamawiać innowacyjne rozwiązania. Jednocześnie w ramach równoległych targów zaprezentowana zostanie ekspozycja autobusów ekologicznych (elektrycznych, gazowych, hybrydowych).

 

Jak dojechać