Dwuletni program wspierajacy dla nauczycieli j. ang z obszarów wiejskich

Celem Programu English Teaching jest wspieranie działań na rzecz promocji uczenia się języka angielskiego i jego lepszej znajomości wśród dzieci i młodzieży z małych miast i wsi. Priorytetem Programu jest też wspieranie rozwoju zawodowego nauczycieli języka angielskiego spoza dużych aglomeracji miejskich.

Program English Teaching został stworzony przez Polsko-Amerykańską Fundację Wolności w 2000 r. Od sierpnia 2002 r. krajowym operatorem Programu jest Nidzicka Fundacja Rozwoju NIDA.

Bieżący nabór do ścieżki English Teaching trwa do 31 stycznia 2022 r.

1) English Teaching Activities (ETAs)

To dwuletnia ścieżka łącząca w sobie udział w szkoleniach z realizacją projektu kierowana do nauczycieli języka angielskiego z publicznych przedszkoli i szkół podstawowych mieszczących się na wsiach. ETAs daje szansę na grant do 17 tysięcy złotych z przeznaczeniem na dofinansowania realizacji projektu kierowanego do  uczniów.
 

Poniżej szczegóły konkursu:
http://englishteaching.org.pl/english-teaching-activities-dolacz-do-naszego-programu/

2) Weekendy English Teaching (WET)

To otwarte szkolenia metodyczne kierowane do nauczycieli języka angielskiego uczących w przedszkolach i szkołach publicznych każdego szczebla na wsiach i w miastach do 20 tysięcy mieszkańców.

Szczegóły:
http://englishteaching.org.pl/dzialania/weekendy-z-english-teaching-wet/

Polecamy
Współpracujemy